Kazachstan od lat pozostaje stałą pozycją w planie wyjazdowym „Study in Poland”. Według najnowszych danych w Polsce przybywa nowych studentów z Kazachstanu – to dobry powód, aby udać się ponownie na targi w największym mieście tego kraju!

Tym samym serdecznie zapraszamy do Almaty, na targi ”Education and Career 2023”, które odbędą się 22-24 listopada 2023 w centrum Atakent-Expo.

Kazachstan jest od wielu lat jednym z priorytetowych kierunków zagranicznej aktywności „Study in Poland” – przyrost liczby studentów z tego kraju w Polsce wykazuje rosnącą z roku na rok dynamikę!

Trzymamy więc kciuki i staramy się robić wszystko, aby umacniać wśród kazachstańskiej młodzieży prestiż dyplomu polskiej uczelni!

Na targach w Almaty na polskie uczelnie będzie czekało biało-czerwone stoisko „Study in Poland”, z logotypami wszystkich uczestników wydarzenia.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 27 października 2023 (włącznie)

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną wysłane do zgłoszonych uczestników.

Więcej informacji: Julia Łysik, koordynatorka „Study in Poland”, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 821 90 27

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Poprzednia edycja targów: info.studyinpoland.pl