Zapraszamy do Stambułu, Ankary i Izmiru - 11-16 listopada 2023!

W listopadzie w ramach programu „Study in Poland” organizujemy wyjazd rekrutacyjno-informacyjny do Stambułu, Ankary i Izmiru! Turcy są trzecią (po Ukraińcach i Białorusinach) grupą obcokrajowców w polskich uczelniach - w r. ak. 2022/23 studiowało ich w Polsce już prawie 3,5 tysiące.

Program „Study in Poland” jest regularnie obecny na targach IEFT (International Education Fairs Turkey) – największym tego typu wydarzeniu w Turcji. W ubiegłych latach Stambuł stał się naszą stałą destynacją rekrutacyjną, a od ubiegłego roku poszerzyliśmy geografię obecności polskich uczelni w Turcji i widzimy ogromne zainteresowanie ofertą naszych uczelni ze strony młodych Turków, mieszkających w Ankarze i Izmirze. 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na targi IEFT w

  • Stambule (w części europejskiej) – 11-12 listopada
  • Ankarze – 14 listopada
  • Izmirze – 16 listopada 2023

Przy rejestracji prosimy o wpisanie w uwagach, do których miast się Państwo wybiorą z nami na targi.

Termin rejestracji: 20 października 2023 (włącznie, termin nieprzekraczalny).

Dzięki wygodnej sieci połączeń lotniczych w Turcji przemieszczanie się pomiędzy głównymi miastami tego kraju jest łatwe i niedrogie. Wysoki poziom organizacji targów oraz szybko rosnące zainteresowanie Turków ofertą studiów w Polsce zachęca do szerszego udziału w wydarzeniach rekrutacyjnych.

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną wysłane do zgłoszonych uczestników.

Więcej informacji: Julia Łysik, koordynatorka „Study in Poland”, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 821 90 27