AZERBEJDŻAN: Baku – targi edukacyjne A2, stoisko stacjonarne „Study in Poland”

Fundacja Edukacyjna Perspektywy – w ramach programu Study in Poland – serdecznie zaprasza uczelnie członkowskie do udziału we wspólnym stoisku narodowym na targach „2023 Fall Azerbaijan Fair” w Baku (Azerbejdżan) w dniach 4-5 listopada 2023.

Azerbejdżan jest od wielu lat liderem wśród krajów regionu pod względem wzrostu PKB i rozwoju gospodarki. Jednocześnie jest to kraj z młodym społeczeństwem, gdzie średnia wieku 10 milionów mieszkańców stanowi zaledwie 34 lata.

Dobre wykształcenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż popyt na wysoko wykwalifikowane kadry wewnątrz kraju stale rośnie.

Studenci z Azerbejdżanu stanowią coraz większą grupę studentów zagranicznych w Polsce, notujemy bardzo obiecujące wzrosty w statystykach od lat. Udział w ubiegłorocznych targach w Baku także potwierdził duży potencjał tego rynku dla promocji uczelni i polskiej oferty edukacyjnej.

Żeby uczestnicy wyjazdu mogli w pełni wykorzystać ten czas, planujemy rozszerzyć pobyt w Baku o wizyty na uczelniach oraz w Ambasadzie w dniach 6-7 listopada.

Targi w Baku stały się już imprezą cykliczną, prowadzoną w samym centrum miasta - Baku Hilton Hotel, przyciągającą wielu kandydatów zainteresowanych studiami za granicą.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w targach rekrutacyjnych w Baku w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland" oraz wizytach studyjnych na uczelniach.

Termin rejestracji: 13 października 2023 (włącznie, termin nieprzekraczalny)

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną wysłane do zgłoszonych uczestników.

Więcej informacji: Julia Łysik, koordynatorka „Study in Poland”, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 821 90 27