„International Education Fair Georgia” – 6-7 października 2023 w Tbilisi

Program "Study in Poland" serdecznie zaprasza do udziału w stoisku narodowym w stolicy Gruzji w dniach 6-7 października. Wracamy na rynek gruziński, żeby odbudować i wzmocnić obecność uczelni polskich w tym kraju oraz zachęcić młodych Gruzinów do podejmowania studiów w Polsce.

Gruzja – to kraj z młodym społeczeństwem, kandydujący do Unii Europejskiej i nastawiony na aktywną współpracę z krajami zachodnimi. Zainteresowanie studiami za granicą w kraju wzrasta, na rynku gruzińskim, widząc jego potencjał są obecne już uczelnie z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie do udziału we wspólnym stoisku narodowym „Study in Poland” w Tbilisi w dniach 6-7 października 2023. Targi będą zorganizowane w centrum wystawienniczym ExpoGeorgia i objęte patronatem Ministerstwa Edukacji kraju.

Zgłoś udział

Termin rejestracji: 29 września 2023 (włącznie, termin nieprzekraczalny)

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną wysłane do zgłoszonych uczestników.

Więcej informacji: Julia Łysik, koordynatorka „Study in Poland”, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 821 90 27