Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie programu Study in Poland na targi edukacyjne "Osvita ta Kar'era", które odbędą się 7-8 kwietnia br. w Kijowie. Po przerwie, związanej z pandemią COVID-19 wracamy do Kijowa ze stoiskiem stacjonarnym.

Udział w targach na Ukrainie - w formule stacjonarnej bądź online jest od wielu lat stałym punktem naszego kalendarium - jesteśmy konsekwentnie obecni na rynkach, skąd przyjeżdża do Polski najwięcej studentów.

Ukraina pozostaje jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie Study in Poland.  Studenci z Ukrainy już od wielu lat stanowią najliczniejszą grupę narodowościową na polskich uczelniach, wg danych POL-on w roku akademickim 2020/2021 przyjechało ich do Polski blisko 38,5 tysiąca - stanowią oni niemal połowę wszystkich studentów zagranicznych w Polsce.

Targi rekrutacyjne ”Osvita ta kar’era” w Kijowie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu na Ukrainie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Ukrainy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska Study in Poland.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2022.

W związku z wymogami sanitarnymi, termin nieprzekraczalny.

Zgłoś udział

W związku z dość restrykcyjnymi wytycznymi sanitarnymi, praca w ramach wspólnego stoiska może zostać zorganizowana w formie dyżurów.

Uprzejmie prosimy o śledzenie wymogów epidemicznych w krajach docelowych.