Program Study in Poland wraca na targi w Tbilisi - ze wspólnym stoiskiem narodowym. Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie do udziału w wydarzeniu w dniach 18-19 marca 2022 w Tbilisi.

Gruzja jest jednym z prężnie rozwijających się krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Jednocześnie jest to kraj z młodym społeczeństwem, a dobre wykształcenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż popyt na wysoko wykwalifikowane kadry wewnątrz kraju stale rośnie.

Targi rekrutacyjne „International Education Fair Georgia” w Tbilisi to jedyne wydarzenie tego typu w regionie, zorganizowane przy wsparciu Ministerstwa Szkolnictwa Gruzji. W poprzednich dwóch latach targi odbywały się w formule online, teraz organizatorzy powracają do formuły stacjonarnej - jest bowiem nieporównywalnie skuteczniejsza.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w Targach rekrutacyjnych „International Education Fair Georgia” w Tbilisi (Gruzja) w dniach 18-19 marca 2022 w ramach wspólnego stoiska Study in Poland.

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego 2022.

W związku z koniecznością trzymania się wymogów sanitarnych, termin nieprzekraczalny.

W związku z dość restrykcyjnymi wytycznymi sanitarnymi, praca w ramach wspólnego stoiska zostanie zorganizowana w formie dyżurów.

Uprzejmie prosimy o śledzenie wymogów epidemicznych w krajach docelowych.