UZBEKISTAN: Mimo przeciwności zapraszamy na targi do Taszkentu 5-6 kwietnia 2022!

International Education Fair Tashkent, organizowane przez World Expo Education Fair odbędzie się 5-6 kwietnia 2022 roku w samym centrum stolicy Uzbekistanu.

Po otrzymaniu pod koniec pierwszego tygodnia lutego informacji od Bolashaq Development Fund o odwołaniu imprez stacjonarnych wiosną 2022 roku, udało nam się znaleźć wydarzenie, które zasięgiem oraz jakością organizacji mogłoby zastąpić planowane wcześniej targi z Bolashaq.
A przede wszystkim – nie chcemy rezygnować z fizycznej obecności na tak perspektywicznym rynku, jakim jest Uzbekistan!

Dla polskich uczelni jest to znakomita okazja, aby umocnić swoją obecność na niezwykle obiecującym rynku uzbeckim, który od lat należy do priorytetowych kierunków zagranicznej aktywności „Study in Poland” – liczba studentów z tego kraju w Polsce z roku na rok wzrasta. Według Raportu "Studenci zagraniczni w Polsce" w roku 2021 liczby studentów z Uzbekistanu, studiujących w Polsce dorównała liczbie studentów kazachskich i teraz są niemal identyczne - ponad półtora tysiąca!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland". W związku z ograniczeniami, wprowadzonymi przez organizatorów wydarzenia, prosimy o zgłoszenie jednego przedstawiciela Uczelni do pracy na wspólnym stoisku. Wyjątkowo w tym roku praca na stoisku może zostać zorganizowana w trybie zmianowym.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 11 lutego 2022 (włącznie).

UWAGA: Termin nieprzekraczalny - ze względu na konieczność ścisłego planowania sposobu pracy na wspólnym stoisku, nie będziemy mogli przyjąć zgłoszeń po wskazanym terminie.

Na wydarzenia obowiązują nowe zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Dla tych z Państwa, którzy chcą połączyć targi w Taszkencie i Kijowie (bliskie terminowo), uprzejmie informujemy, że w godzinach popołudniowych 6 kwietnia jest bezpośredni lot Taszkent – Kijów.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych.

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi oraz wizowymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

Więcej informacji:

Julia Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (22) 821 90 27