Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym stoisku programu „Study in Poland” na targach IEFT w Stambule, 16-17 kwietnia 2022. W roku 2022 wracamy do tradycyjnego kierunku tureckiego w trybie podwyższonego rygoru sanitarnego. IEFT (International Education Fairs of Turkey) - to największe i najstarsze targi edukacyjne w Turcji. Tym razem, podobnie jak jesienią 2021 roku zostaną zorganizowane w nieco innej formule - z ograniczoną liczbą wystawców, a także precyzyjnym doborem odwiedzających.

Dlaczego warto być w Turcji? Dzięki wysokiemu odsetkowi osób młodych w społeczeństwie, rynek ten wciąż przez większość uczelni europejskich postrzegany jest jako jeden z najbardziej obiecujących kierunków promocji zagranicznej.

Stosunkowo duże dochody społeczeństwa sprawiają, że  co roku dziesiątki tysięcy tureckich studentów wyjeżdżają na studia za granicę - najwięcej do USA, Niemiec i Bułgarii. W Polsce w roku 2020/21 było ich ponad 2200 i jest to piąta obecnie grupa studentów obcokrajowców w naszym kraju.

Warto zwrócić uwagę na ponadprzeciętny wzrost liczby studentów z Turcji w Polsce w ostatnich pięciu latach: z 411 w roku akademickim 2011/12 do 2203 w roku akademickim 2020/21! Liczby te wskazują, że mimo skomplikowanej sytuacji wewnątrz kraju, a także - w ostatnich latach - pandemii COVID-19, zainteresowanie studiami wyższymi za granicą, w tym w polskich uczelniach, wciąż w Turcji rośnie.

Targi edukacyjne organizowane przez firmę IEFT przygotowywane są już po raz 39-ty i są najbardziej rozpoznawalną i najlepiej wypromowaną imprezą tematyczną w regionie.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland". W związku z ograniczeniami, wprowadzonymi przez organizatorów wydarzenia, praca na stoisku zostanie zorganizowana w trybie zmianowym.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2022 (włącznie).

UWAGA: Termin nieprzekraczalny - ze względu na konieczność ścisłego planowania sposobu pracy na wspólnym stoisku, nie będziemy mogli przyjąć zgłoszeń po wskazanym terminie.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych.

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2022 r.

Więcej informacji:

Julia Łysik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (22) 821 90 27