Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" do udziału w największych rosyjskich targach rekrutacyjnych "Education & Career", które odbędą się w Moskwie w dniach 5-6 marca 2022. Po przerwie w 2020 roku, wracamy ze stoiskiem programu do centrum wystawienniczego „Gostinnyi Dvor”, znajdującym się w odległości niecałych 400 metrów od Kremla – będziemy więc w samym centrum metropolii podczas trwania imprezy targowej!

W 2020/21 roku studiowało w Polsce blisko 1600 Rosjan, ich liczba  w stosunku do poprzedniego roku akademickiego wzrosła o ponad 20%!

Targi rekrutacyjne „Education & Career” w Moskwie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu w regionie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Nauki i Edukacji Federacji Rosyjskiej, władz moskiewskich oraz Rady Rektorów Uczelni Moskiewskich.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland". Wyjątkowo w tym roku praca na stoisku może zostać zorganizowana w trybie zmianowym.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 17 stycznia 2022 (włącznie).

UWAGA: Termin nieprzekraczalny - ze względu na konieczność ścisłego planowania sposobu pracy na wspólnym stoisku, nie będziemy mogli przyjąć zgłoszeń po wskazanym terminie.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych.

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

Termin rejestracji - do 17 stycznia 2022 r.

Strona targów

 

Więcej informacji:

Julia Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (22) 821 90 27