Korzystając z doświadczeń organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych online wiosną 2021 roku, 2 grudnia 2021 zorganizujemy własne wydarzenia promocyjno-informacyjne, skierowane do kandydatów z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Tadżykistanu.

Targi stacjonarne w Baku były planowane jako pierwsze na liście wyjazdów jesiennych w ramach programu „Study in Poland” i miały odbyć się na początku października. Niestety pogarszająca się sytuacja epidemiczna w Azerbejdżanie uniemożliwiły organizatorom zrobienie imprezy stacjonarnej jesienią 2021, została ona przeniesiona na październik 2022 roku.

Studenci z krajów Azji Centralnej stanowią coraz większy odsetek studentów zagranicznych w Polsce, stąd nawet nie mogąc udać się do krajów docelowych postanowiliśmy włączyć ten region to kampanii targów online, poszerzając go o kraje sąsiadujące.

Podczas targów edukacyjnych online kandydatów na studia zaprosimy nie tylko do rozbudowanej strefy EXPO, ale i zaproponujemy im ciekawy program na scenie głównej, z którego dowiedzą się o najważniejszych aspektach procesu rekrutacji, ofercie studiów w Polsce, a także perspektywach dalszego rozwoju zawodowego.

Do wydarzenia wykorzystamy platformę wirtualną Perspektyw – gdzie zapewnimy uczelniom własne stoiska. Wydarzenie poprzedzimy oczywiście szeroką kampanią informacyjną w krajach docelowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 listopada 2021

Zgłoś udział

Więcej informacji:

Julia Łysik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27