Korzystając z doświadczeń organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych online wiosną 2021 roku, 25 listopada 2021 zorganizujemy własne wydarzenia promocyjno-informacyjne, skierowane do kandydatów z Ukrainy i Białorusi.

Początkowo planowaliśmy być w Kijowie ze stoiskiem stacjonarnym „Study in Poland”, niestety pogarszająca się sytuacja epidemiczna na Ukrainie i wprowadzone odgórnie limity uczestników na imprezach masowych uniemożliwiły organizatorom zrobienie imprezy stacjonarnej jesienią 2021.

Podczas targów edukacyjnych online kandydatów na studia zaprosimy nie tylko do rozbudowanej strefy EXPO, ale i zaproponujemy im ciekawy program na scenie głównej, z którego dowiedzą się o najważniejszych aspektach procesu rekrutacji, ofercie studiów w Polsce, a także perspektywach dalszego rozwoju zawodowego.

Do wydarzenia wykorzystamy platformę wirtualną Perspektyw – gdzie zapewnimy uczelniom własne stoiska. Wydarzenie poprzedzimy oczywiście szeroką kampanią informacyjną w krajach docelowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 listopada 2021

Zgłoś udział

Więcej informacji:
Julia Łysik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27